Hoolekogu

Anne-Liis Kaasen lapsevanemate esindaja, hoolekogu esinaine 5375 9565

Elina Reili Rõõmurullide rühma lapsevanem, aseesinaine

Lii Araste lapsevanemate esindaja 5656 0221 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Jaanika Kalling kooli toetava organisatsiooni esindaja 5126 037 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Viivika Kivi Siilikese rühma lapsevanem 5341 6986 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiiu Kuusik lapsevanemate esindaja 5615 3130 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mare Maasik õppenõukogu esindaja   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kerda Kallas õpilasesinduse esindaja

Siiri Salumägi vilistlaste esindaja 5594 1376 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Hannes Soosaar kooli pidaja esindaja   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Evelin Tamm lasteaia õpetajate esindaja 5661 1177 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Voore 49324 Jõgevamaa

Tel. direktor: 5697 5965,