KIITUS !

1. KIITUS HEA JA VÄGA HEA ÕPPIMISE NING KÄITUMISE EEST II ÕPPEVEERANDIL

1. klass

Marten Arumäe

Marielle Ivask

Rosali Lehtsalu

Oliver Mäletjärv

Jander Paap

Hanna-Reti Teder

 

2. klass 

Delisa Mägi

 

3. klass 

Armelle Ivask

Kärt Kuusik

Rasmus Maasing

 4. klass

Kadri Ingel

Renate Lehtsalu

Tristan Maasing

Mirell Morozov

Viljo Salumägi

Sabine Soots

 

 5. klass

Kristian-Joel Paas

Elar Teder

 

 

 6. klass

Kristo Lehtsalu

Kaspar Vares

 

 7. klass

Kerda Kallas

Melissa Maasing

Liisa-Marie Paas

 8. klass
 

 9. klass

Kati Kallas

 
2. Tublid Saare järve ümber kõndijad, 14.09.2017.

1. Jooksjad:(soovijad)

Melissa Maasing 7.kl.

Triin Hallik 9.kl.

Karl Rohumäe 7.kl.

Emil Pütsepp 7.kl.

Mirje Miiter 7.kl.

 

2. Kõndijad:

Marten Arumäe, Marielle Ivask, Rosali Lehtsalu, Hanna Reti Teder, Oliver Mäletjärv -1.kl.

Delisa Mägi - 2.kl.

Rasmus Maasing, Armelle Ivask, Kärt Kuusik - 3.kl.

Sabine Soots. Kadri Ingel, Mirell Morozov, Mari- Liis Tõnismaa, Tristan Maasing, Viljo Salumägi, Kristofer Oras - 4.kl.

Elis Rivimets, Merilyn Mäletjärv, Kristian-Joel Paas 5.kl.

Kaspar Vares, Birgit Vaino - 6.kl.

Melissa Maasing, Liisa-Marie Paas, Helina Tõnismaa, Mirje Miiter(osaliselt), Kaila Teder, Kerda Kallas -7.kl.

Triin Hallik, Kristi Kirtsi, Annika Lippur, Leana Mäletjärv -  9.kl.

Lapsevanem:

Arumäe, Alo

Õpetajad:

Maret Mogom, Anneli Tamm, Jeane Plaado, Eve Koch, Silvi Arold, Mare Maasik

Treener Kaupo Kaasik

 

Kepikõnd:

Heveli Ivask

 

2. Kiitus osalemise eest maakondlikul äriideede konkursil

Jõgevamaa ettevõtlike noorte karjääripäeval:

1. Äriidee laualamp-taks

Koostajad: Tauno Martin, Erik Leht, vilistlane Armo Ivask, saavutasid I koha.

Juhendaja õp. Raivo Reimets

 

2. Äriidee Tervisebatoonike

Koostajad: Liisa-Marie Paas, Kaila Teder, Helina Tõnismaa, Mirje Miiter saavutasid III koha.

Juhendaja õp. Maret Mogom

 

3. Kiitus maakondlikul sügiskrossil osalemise eest järgmistele õpilastele:

Rasmus Maasing, Mirje Miiter, Melissa Maasing, Emil Pütsepp, Meribel Paap, Leana Mäletjäerv, Kaia Lehtsalu, Erik Leht, Tauno Martin

Juhendajad üp. Anneli Tamm ja Anneli Plaado.

 

5. Kiitus osalemise eest RMK poolt korraldatud postkaartide joonistamise konkursil "Eesti koolilaste metsapostkaart" teemal "Salapärane mets" järgmistele osalejatele:

1. kl. Marielle Ivask, Oliver Mäletjärv, Rosali Lehtsalu, Hanna Reti Teder, Jander Paap, Marten Arumäe; 

2.kl.Delisa Mägi; 

3.kl.Kärt Kuusik Rasmus Maasing, Armelle Ivask;

4.kl. Kadri Ingel, Sabine Soots, Adriana Ratassepp, Mari-Liis Tõnismaa, Kristjan Vaino, Kristofer Oras, Viljo Salumägi, Tristan Maasing.

Juhendaja õp. Jeane Plaado

 

6. Kiitus osalemise eest haridusprogrammi Ettevõtlik kool konkursil Õppimine on põnev, kus Voore Põhikooli edulugu, Õpetades teisi õpime ka ise, on tulnud Jõgevamaa kolme parima eduloo hulka.

 http://evkool.ee/uudised/maakondade-parimad-selgunud

Edulugu pääses edasi finaali kolme nominendi hulka ja saavutas edulugude konkursi finaalis Haapsalu Kutsehariduskeskuses haridusfestivalil õpilaste esituses I koha.

Edulugu esitasid Rasmus Maasing, Viljo Salumägi, Tristan Maasing, Kristian-Joel Paas, Kaspar Vares, Jürgen Paap, Kaila Teder, Liisa-Marie Paas, Kerda Kallas

Juhendajad õp. Mare Maasik ja Kaie Mikko

 

7. Kiitus 1.-5.kl tüdrukute rahvastepalli meeskonnale osalemise eest maakondlikul võistlused Laiusel 

Võistkonnas osalesid Mirell Morozov, Sabine Soots, Armelle Ivask, Adriana Ratassepp, Delisa, Mägi, Merilyn Mäletjärv.

Juhendaja õp. Anneli Tamm

 

8. Kiitus osalemise eest Anna Haava 153. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkursil „Tegusaid tegemisi“

Osalesid 7.kl. õpilased Melissa Maasing, Mirje Miiter, Helina Tõnismaa, Emil Pütsepp, Karl Rohumäe ja 9.kl. õpilased Tauno Martin, Erik Leht.

Eripreemia

Juhendaja õp. Eve Koch

 

9. Kiitus osalemise eest Robotex-i Insplay Roboliiga võistlustel järgmistele võistkondadele:

1. Võistkond VÄLGU VELLED koosseisus Marten Arumäe, Marielle Ivask, Oliver Mäletjärv, Jander Paap, Hanna- Reti Teder, juhendajad lapsevanem Alo Arumäe, õpetajad Merike Vahtramäe ja Anneli Tamm

2. Võistkond VOORE VÄLK koosseisus Kadri Ingel, Mirell Morozov, Adriana Ratassepp, Kristjan Vaino, juhendajad õpetajad Jeane Plaado ja Silvi Arold

3. Võistkond KÄRARODEAR koosseisus Armelle Ivask, Delisa Mägi, Rosali Lehtsalu, Kärt Kuusik, juhendaja õpetaja Heveli Ivask

4. Võistkond TÄPIK koosseisus Elis Rivimets, Elar Teder, Merilyn Mäletjärv, Kristian-Joel Paas, juhendaja õpetaja Anne Kana

 

10. Kiitus osalemise eest Robotex-i Insplay WeDo võistlustel järgmistele võistkondadele:

1. Võistkond Voore 5.0 koosseisus Kaspar Vares, Kristo Lehtsalu, Karl- Joosep Joost, juhendaja õpetaja Kaie Mikko

2. Võistkond Voore TJRVS koosseisus Jürgen Paap, Tristan Maasing, Viljo Salumägi, Sabine Soots, Rasmus Maasing, juhendaja õpetaja Mare Maasik

 

11. Kiitus osalemise eest Robotex-i joonejärgimise võistlustel järgmistele võistkondadele:

1. Võistkond KRK koosseisus Kaspar Vares, Kristian-Joel Paas, Rasmus Maasing, juhendaja õpetaja Kaie Mikko

2. Võistkond JKL koosseisus Jürgen Paap, Liisa-Marie Paas, Kaila Teder, juhendaja õpetaja Mare Maasik

 

Kiitus vanematele, kes olid meid toetamas ROBOTEX-il; Alo Arumäe, Ülle Rohtla, Veljo Sitska, Aare Mäletjärv, Julija Kekisheva ning õpetajatele Raivo Reimets ja Ilona Tars.

 

12. Kiitus osalemise eest FIRST LEGO LEAGUE 2017/18  võistlusel Väljakutse Hüdrodünaamika

meeskonnale koosseisus:

Rasmus Maasing, 3kl.;

Elar Teder ja Kristian-Joel Paas, 5.kl.;

Kaspar Vares ja Jürgen Paap, 6.kl.;

Liisa-Marie Paas ja Kaila Teder, 7.kl.

Võistkonda Voore VERK tunnustati auhinnaga Ettevõtlik meeskond.

Juhendajad õp. Kaie Mikko ja Mare Maasik.

 

13. Kiitus osalemise eest maakondlikul Nuputa võistlusel 7. kl. võistkonnale koosseisus

Melissa Maasing, Liisa-Marie Paas, Kerda Kallas.

Juhendaja õp. Mare Maasik

 

14. Kiitus osalemise eest maakondlikul ajaloo olümpiaadil ja väga eduka kooli esindamise eest:

Melissa Maasing, 7. kl., 1.koht

Kiitus osalemise eest maakondlikul ajaloo olümpiaadil

Kati Kallas, 9.kl.

Juhendaja õp. Anne Kana

 

15. Kiitus osalemise eest maakondlikul matemaatika olümpiaadil

Melissa Maasing ja Kerda Kallas, 7. kl.

Juhendaja õp. Mare Maasik

 

16. Kiitus osalemise eest Eesti Õpilasfirmade laadal Tallinnas õpilasfirma Valgusmeistrid liikmetele

Tauno Martinile ja Erik Lehele, 9.kl.

Juhendaja õp. Raivo Reimets

 

17. Kiitus osalemise eest Eesti meistrivõistlustel RC Indoor offroad autode-liiga 2017/18 VII etapil järgmistele õpilastele:

Marten Arumäe, 1.kl., Rasmus Maasing, 3.kl., Tristan Maasing, 4.kl., Kristian-Joel Paas ja Markus Mägi. 5.kl., Kristo Lehtsalu, Jürgen Paap, Karl-Joosep Joost, 6.kl. ning Karl Rohumäe ja Emil Pütsepp, 7.kl.

Juhendaja Indrek Laanemäe

 

 

 

logo

Voore 49324

Jõgevamaa

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel. direktor: 7730148, õp. tuba: 7730230